"Vabatahtlik tegevus eksperdi silma läbi?" 03.11.2011. Tallink SPA & Conference Hotel


3. Novembril 2011 kell 10.00 toimub "Noore vabatahtliku konverentsiseeria" II osa "Vabatahtlik tegevus eksperdi silma läbi", mille eesmärgiks on välja töötada peamised suunised vabatahtliku töö arendamiseks.

Osalejad arendavad edasi ja hindavad noortekonverentsil „Vabatahtlik töö – kellele ja milleks?“ välja pakutud lahendusi, mis on üheks osaks rakendusliku tegevuskava väljatöötamisel.

 

 

Osa võtma on oodatud erinevate valdkondade liikmed, kes igapäevaselt panustavad Eesti noorsootöö arengusse ja on huvitatud noorte kaasamisest vabatahtlikkusse töösse ning vabatahtliku tegevuse valdkonna arengust üldisemalt. Oodatud on nii koolide huvijuhid, mittetulundusühingute liidrid, omavalitsuste ametnikud ja kõik teised seotud valdkondades tegutsejad.
 

Konverentsiseeriat toetavad Euroopa Komisjon. Konverentsiseeria toimub projekti "Homne Vabatahtlik - Volunteer for Tomorrow" raames, mida korraldavad Sillamäe Lastekaitse Ühing, Tallinna Spordi- ja Noorsooamet, Vaivara Vallavalitsus, MTÜ Peace Child Eesti ja Siseministeerium.